DijitalAjans Hizmetimizi duydunuz mu? 

DijitalAjans Müşterilerimiz, mevcut Standart Hosting Müşterilerimize istaneden aşağıda detaylı açıklanmış olan ek hizmetlerden ve ayrıcalıklardan faydalanırlar.

* İnternet Sitesi Güncellemeleri
DijitalAjans Müşterileri; yıl içerisindeki minör site güncellemelerini ücretsiz olarak INTERKEY'e yaptırabilmektedir. Yılda maksimum 24 adet ürün, hizmet veya referans ekletmenin yanısıra ayrıca 24 adet de Haber/Duyuru eklemesi INTERKEY tarafında hiç bir ek ücret talep edilmeden yapılmaktadır. 
Standart Hosting Müşterileri için site güncellemeri ekstra ücrete tabidir.

* Backup / Restore hizmetleri 
DijitalAjans Müşterileri'nin hesapları günlük, haftalık ve aylık olarak yedeklenirler. Site yayınlarında bir sorun oluşması halinde son bir hafta içerindeki 4 farklı güne veya bir önceki son pazar gününe veya bir önceki ayın son gününe geri dönme opsiyonları bulunur. Ayrıca DijitalAjans Müşterileri, ekstra talep etmeli halinde İnternet sitelerinin o anki halini paket olarak edinebilirler.
Standart hosting müşterilerinin hesapları sadece bir önceki ayın son günü yedeklenir ve ihtiyaç halinde sadece tek bir yedeğe dönme şansları vardır.      

* Email ve şifre Hizmetleri
DijitalAjans Müşterileri yeni email hesaplarının sisteme tanımlanması, mevcut email hesaplarının şifrelerinin resetlenmesi, kotalarının ayarlanması, silinmesi gibi konularda INTERKEY'e talepte bulunarak işlemlerini en hızlı biçimde yaptırabilirler.
Standart Hosting Müşterileri email ve şifre hizmetlerini kontrol panelleri üzerinden kendileri yapmaktadır.

* Hack, Virus ve Malware temizlemeleri
DijitalAjans Müşterileri'nin sitelerine bir saldırı olması halinde INTERKEY tarafından müdahale edilerek, gerekli temizleme ve en güvenilir backup anına geri dönülmesi sağlanır.
Standart Hosting Müşterileri; Hack, Virus ve Malware saldırıları gibi durumlarda müdahale işlemlerini kendileri yapmakta ya da yaptırmaktadırlar. Bu işlemi INTERKEY'den talep etmeleri halinde ekstra ücrete tabidir.

* Telefon ile destek
DijitalAjans Müşterileri bir destek gerekmesi halinde www.interkeyservers.com  üzerinden Destek Talebi açabilcekleri gibi acil durumlarda Telefon ile Teknik Ekip'ten destek alabilceklerdir.
Standart Hosting Müşterileri, mümkün olduğunca www.interkeyservers.com üzerinden Destek Talebi açmaya yönlendiriler. 

* İskonto
DijitalAjans Müşterileri ek ücret gereken hizmetlerde ve site tasarımı teklif taleplerinde standart olarak %10 ek iskontoya sahiplerdir.  
Standart Hosting Müşterileri için herhangi bir ek iskonto sözkonusu değildir.


DijitalAjans Müşterimiz olmak için aşağıdaki linkten online olarak talepte bulunabilirisiniz.
https://www.interkeyservers.com/cart.phpSaturday, April 5, 2014

<< Geri

Powered by WHMCompleteSolution